Poradna IRIS


Provoz Kosmetické poradny končí 31.3.2017


Proč právě poradna?

motto: Není důležité kolik Vám je let, ale jak se cítíte.

Vypadat a cítit se krásně není jen otázkou správného výběru kosmetického přípravku. Stejně pečlivě bychom měli vybírat i střih, materiál a barvu našeho oděvu.


Je také velmi vhodné pomáhat naší kráse i zevnitř, tím co jíme....a naučit se správně naslouchat svému tělu. 

Budeme spolu postupovat krok za krokem a tak Vás naučím, jak jednoduché vše může být....

V Kosmetické poradně Ateliéru šperku IRIS najdete příjemné prostředí, kvalifikovanou péči... i jiný pohled na svět díky ucelenému komplexu služeb a kosmetiky Forlife&MADAGA, Natinuel, Sante a Logona se všemi potřebnými certifikáty čisté a přírodní kosmetiky. Nabízí ve spojení s celostním přístupem ucelený systém péče o pleť. Představuje ideální spojení medicíny a estetiky, umožňující překonat zastaralý koncept běžně používané kosmetiky při profesionální péči, a to i pro domácí používání. Otevírá nám nové obzory a možnosti v oblasti aplikace molekulárních bioceutik v estetickém neinvazivním přístupu k péči. Věda a pokrok v kombinaci s tisíciletými zkušenostmi jsou klíčem k úspěchu.

kvalifikace podložená certifikáty a rekvalifikacemi k nahlédnutí zde.

Bioceutikum=NATINUEL............ je na úplném vrcholu spojení vědy, přírody, léčivé síly i komfortu. Svou péčí vždy cílí na jednotlivé buňky, na jejich obnovu a ozdravení. Natinuel je bioceutická řada, která se zakládá a která byla formulována na reálných vědeckých základech k jejichž realizaci přispěli profesionálové specializovaní na různé oblasti estetické medicíny,  dermatologie, farmacie a kosmetologické chemie.  Kosmetika Natinuel je výhradně a zcela realizována v Itálii dvěma kosmetickými továrnami.

Kromě toho je Natinuel jediná řada výrobků k zevnímu použití v estetickém sektoru, která je schválená ze strany AMIA  (Associazione Medici Italiani Antiaging-Asociace italských lékařů Antiaging). Vše je certifikováno a prokazatelně naprosto nezvratné. AMIA je italská vědecko-lékařská asociace, nezisková, která v roce 2008 vytvořila divizi estetické medicíny, která čítá k dnešnímu dni cca 150 zapsaných členů, zároveň v těchto letech zahájila a uskutečnila řadu vědeckých školení na různých úrovních a bez jakéhokoli obchodního cíle, kterých se může účastnit  kterýkoli člen AMIA bez ohledu na produkty, které používá. Ocenění AMIA je ocenění, které by chtěla každá profesionální řada produktů určená pro salónní péči.

Kosmeceutikum=ForLife&MADAGA.......... ryze česká kosmetika, postavená na francouzských základech, s terapeutickými účinky, která již přes 20 let přináší komfort a krásnou pokožku svým zákaznicím. Vědcům z týmu ForLife se podařilo vyvinout naprosto jedinečný emulzní systém, který přináší poškozené či jinak strádající kůži oddech a dává jí tak prostor pro přirozenou regeneraci. Tyto přípravky jsou certifikovány pro prodej v lékárně a některé z nich lze používat bez omezení věku (tedy i nejmenší kojenci). Vývoj a výroba přípravků probíhá technologií High Technology III (obdobná jako u léčiv), která zajišťuje rychlejší transdermální vstřebatelnost výrobků, vyšší účinnost a ochranu pleti při zajištění tolerance citlivou pletí a garanci maximální bezpečnosti a šetrnosti přípravků.

Veškeré informace o cenách najdete na záložce Ceníky.

Vyrábím také šperky, o kterých najdete vše na www.iris-jewellery.com