Celostní kosmetika

Mohla bych použít pouze pojem kosmetika, jenže nevystihuje podstatu a rozsah služeb. Co si tedy pod tímto názvem představit? 

Ucelený komplex péče o pleť postavený na nejnovějších vědeckých poznatcích a současně využívající tisícem let prověřené diagnostické systémy s neuvěřitelným anti-aging efektem. 

Kdo upřednostňuje laser a jiné invazivní metody nemůže se stát mou klientkou/mým klientem. Neslibuji zázraky, ale pomohu Vám pochopit co chybí Vašemu tělu a jak změnit Váš přístup k životu, k sobě samým. 

ZÁKLADEM celostního přístupu je VYVÁŽENOST

Co celostní kosmetika obnáší:

V rámci úvodního sezení doporučuji zvolit kombinaci všech uvedených forem diagnostiky. Jen tak mohu zaručit správné navržení dalších postupů a doporučení v péči o pleť. Dotazníková a vizuální diagnostika je poskytována zcela zdarma v rámci diagnostiky přístrojové a diagnostiky stavu organizmu z obličeje.

Odbornou aplikaci přípravků a kontrolní měření doporučuji absolvovat jedenkrát za 3 - 4 týdny.

na základě úvodní diagnostiky Vám doporučím změny ve složení jídelníčku, přístupu k potravinám, v denním režimu...vždy s ohledem na cíl, možnosti a velikost Vaší motivace. Ctím především osobnost a možnosti klientky/klienta a na Vás je, čeho a jak rychle chcete dosáhnout.

rozbor Vašich stávajících postupů a navržení pozvolných změn v pravidelné péči, vše s ohledem na možnosti a motivaci klienty/klienta. Navrhnu Vám způsoby, jak si relativně snadno zafixovat správné návyky a jak odbourat ty špatné, kterými pleť či své zdraví poškozujete.

v tomto oddíle se o nich jen zmíním. Ano jsou součástí vyváženého životního stylu a proto nesmí chybět ani v celostní kosmetice. Najdete je v oddílu Relaxace.