Vizáž

Možná si položíte otázku, co má oděv nebo kabelka společného s celostním přístupem? Odpověď je velmi jednoduchá a prostá:

Soulad celku s detaily....

Jestli jste v souladu nebo ne poznáte paradoxně i z pochvaly. Může být formulována dvěma způsoby. Buďto Vám pochválí oděv nebo přímo Vás. Zkuste si tipnout, kdy bude Váš oděv v souladu s Vámi :).

Co tedy udělat pro to, aby pochvaly zněly pouze takto: "Tobě to sluší..." Řešení je velmi jednoduché. 

naučím Vás v jejím rámci správně vidět co Vám sluší a co ne. Neodnesete si žádnou kartičku s pár odstíny, protože ji nebudete potřebovat. Vždyť na světě existuje takové množství barevných odstínů, že se stejně nemají šanci na žádnou kartičku vejít. Princip barvové typologie velmi usnadňuje nákupy. Lze ho uplatnit i na zařízení bytu, vánoční výzdobu...

pro mne je součástí vizáže. Je důležité umět se správně a rychle nalíčit. Znát zákonitosti kombinací tmavších a světlejších barev na obličeji. Jak potlačit co se nám nelíbí a jak vyzvednout přednosti. To vše s Vámi proberu v rámci instruktáže k dennímu líčení.

tvoří samostatnou a rozsáhlou kapitolu. Když známe tvar postavy, typ (romantický, sportovní...) a nejslušivější barvy, můžeme začít tvořit, skládat a kombinovat pro dosažení co nejlepšího výsledku s co nejmenší námahou. Takový přístup se Vám vyplatí i finančně. Váš šatník bude mít poloviční objem a každý kousek bude velmi snadno kombinovatelný s většinou ostatních. Podkapitolou oděvů jsou doplňky. Ty dokáží dodat i vcelku obyčejnému oděvu třeba francouzský šarm...

barvy jsou i účinným nástrojem pro dosažení cílů v jednání s lidmi. Klasický příkladem je volba správné barvy i stylu oblečení na přijímací pohovor. Pomohu Vám orientovat se v jejich významech a pro jakoukoli příležitost doporučím barevnici.